Harmonia. Niezawodność. Porządek.

Harmonia. Niezawodność. Porządek.

Naszą firmę założyliśmy w 2012 roku. Biorąc sobie za cel poprawę jakości życia innych, zawsze wychodzimy z założenia, że „Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko ambitne zadania”. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Powierzone zadania zawsze wykonujemy z pasją i dużym zaangażowaniem. Uważamy, że każda nieruchomość jest wyjątkowa, posiada własny rytm i duszę. Naszym zadaniem jest sprawić, aby każdy czuł więź z nieruchomością i mógł nazywać go swoim domem.

Specjalizujemy się w administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi, magazynowymi jak i przemysłowymi oraz komercyjnymi. Naszym głównym obszarem działania jest teren województwa łódzkiego, a w szczególności Łódź, jednak stale się rozwijamy i nie zamykamy się na nowe możliwości. Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi wykonawcami, do każdego zadania szukamy najlepszych specjalistów w danej dziedzinie. Nasza firma spełnia wszelkie wymogi prawne potrzebne do prowadzenia działalności w obszarze zarządzania nieruchomościami.

Posiadamy licencję zawodową nadaną w trybie ministerialnym. Na życzenie możemy przedstawić w trakcie rozmów indywidualnych listy referencyjne. Naszym atutem jest profesjonalizm, wysoka jakość świadczonych usług oraz nowoczesne metody zarządzania. Nasze motto to ​Harmonia, Niezawodność, Porządek.

Zapraszamy do współpracy,​
​Maria Terajewicz-Napiórkowska
Dariusz Kucharski

Jesteś już naszym klientem?

Jeżeli jesteś już naszym klientem, zaloguj się do panelu.

Wypełnij formularz, aby skontaktować się z nami i zostać naszym klientem.