Winda we wspólnotach mieszkaniowych.

Winda we wspólnotach mieszkaniowych.

Utrzymywanie klatek schodowych we wspólnotach w nienagannym stanie, to jeden z obowiązków zarządcy nieruchomości. Podobnie sprawa wygląda z windą, jeśli takowa znajduje się w budynku. Musi ona być czysta, ale także sprawna. Jak o to zadbać?

W pierwszej kolejności należy oczywiście ustalić odpowiednie dyspozycje z firmą sprzątającą we wspólnocie. To od tych ustaleń zależy częstotliwość czyszczenia windy, mycia w niej podłogi czy luster, a także przecierania i dezynfekowania panelu z przyciskami.

Kolejną niezbędną rzeczą są regularne konserwacje windy, które pozwalają wykryć usterki oraz im zapobiegać. Tu także niezbędne jest zlecenie zadania specjaliście! Jeśli coś zaczyna dziać się z windą, ważne jest, aby mieszkańcy niezwłocznie zgłosili to do zarządcy budynku lub administratora. Tylko szybka reakcja ze strony mieszkańców gwarantuje szybką reakcję osoby odpowiedzialnej za części wspólne!

HNP Twój Zarządca dba o stały kontakt z mieszkańcami wspólnot, co pozwala na ekspresową reakcję w przypadku wszelakich awarii. Sprawdźcie sami jak wygląda współpraca z nami!