Zadbaj o zieleń w swojej wspólnocie!

Zadbaj o zieleń w swojej wspólnocie!

Wraz z coraz cieplejszymi i dłuższymi dniami czas spędzany na świeżym powietrzu w celach rekreacyjny wzrasta. To także moment, aby wspólnoty zadbały o zieleń we wspólnej przestrzeni!

W jaki sposób należy to zrobić? Już podpowiadamy!

Po pierwsze ważne jest, aby zarządca nieruchomości dbał o potrzeby mieszkańców. Przy sadzeniu nowych roślin, czy to krzewów, czy kwiatów, czy nawet drzew – należy pamiętać, aby przestrzeń była estetyczna i funkcjonalna. Jeśli wspólnota chce, aby zmodernizowano całą przestrzeń rekreacyjną warto sięgnąć po ekspertów! Zarządca powinien wtedy skontaktować się z odpowiednim architektem krajobrazu.

Kolejną istotną kwestią jest to, aby modernizację zieleni przeprowadzali specjaliści. Dobry ogrodnik to podstawa! Administrator powinien pozostać z nim w kontakcie także po zasadzeniu roślin i zakończeniu pracy. Dlaczego?

Rośliny nie będą pielęgnowały się same! Lepiej korzystać w tym celu z usług ogrodniczych. Można nawet zdecydować się na pakiet usług, w których skład oprócz ogrodnictwa i dbania o tereny zielone wejdzie również usługa sprzątania powierzchni wspólnych. Takie rozwiązanie pozwoli na redukcję kosztów.

Szukasz zarządcy nieruchomości lub administratora, który bez problemu przeprowadzi każdą modernizację? Takiego, który będzie dbał o budynek i jego najbliższe otoczenie przez cały rok? Skontaktuj się z nami! HNP Twój Zarządca to wybór dla Ciebie!