Formularz zgód

Uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a następnie zalogowanie się do panelu klienta zgodnie z poniższą instrukcją.

  Dane kontaktowe

  Imię*

  Nazwisko*

  Adres e-mail*

  Telefon*

  Dane adresowe lokalu własnościowego

  Ulica*

  Numer domu*

  Numer mieszkania

  Miasto*

  Kod pocztowy*  Regulamin przetwarzania danych dostępny TUTAJ

  Instrukcja Logowania

  Potwierdzenie wyrażenia powyższych zgód jest konieczne przed pierwszym logowaniem do panelu klienta. Zgody należy potwierdzić w panelu klienta po pierwszym logowaniu. Potwierdzenie zgód w panelu klienta następuje w momencie zmiany hasła oraz wprowadzeniu danych kontaktowych. Poniżej przedstawiamy instrukcję zmiany danych w panelu klienta krok po kroku.

  1. Aby zalogować się do Panelu klienta należy nacisnąć przycisk "Panel klienta" znajdujący się w menu w górnej części strony (patrz obrazek numer 1).

  2. Na kolejnej stronie otrzymamy możliwośc zalogowania się do panelu klienta (patrz obrazek numer 2). Aby zalogować się do panelu należy wpisać login oraz hasło otrzymane w osobnym mailu.

  3. Po zalogowaniu się do panelu klienta należy kliknąć przycisk Ustawienia (patrz obrazek numer 3).

  4. Następnie należy uzupełnić pola znajdujące się pod napisem Zmiana hasła, oraz nacisnąć przycisk zmień. W następnej kolejności należy uzupelnić pola znajdujące się pod napisem Zmiana danych oraz nacisnąć przycisk zmień dane (patrz obrazek numer 4).